НАУКОВА РОБОТА В УЖГОРОДСЬКОМУ СКАНСЕНІ ДАЄ СВОЇ ПЛОДИ

Нещодавно у видавництві Олександри Гаркуші вийшов друком черговий (четвертий) випуск Наукового збірнику Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

Як і попередній, четвертий випуск збірника музею є результатом тісної  різнопланової співпраці наукових співробітників музею та науковців різних інституцій та закладів України. Свої наукові доробки на сторінках збірнику презентували наші колеги з Національного музею народної архітектури та побуту України (Київ), Музею народної архітектури та побуту у м. Львові, Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту, Інституту народознавства НАН України (Львів), кафедри етнології Львівського національного університету ім. І. Франка та кафедри історії України ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Публікації присвячені окремим постатям в історії етнологічної науки, фондовим колекціям музеїв, проблемам збереження, реставрації та консервації музейних об’єктів, музейному менеджменту і маркетингу, інноваційним технологіям, традиційним заняттям, ремеслам та промислам, календарній та родинній обрядовості, світоглядним уявленням та народним знанням, монументальному мистецтву.

У збірнику також опубліковано хроніку Закарпатського музею народної архітектури та побуту за 2017 р. та один із рукописів вчителя народної школи з с. Буковець Воловецького району Михайла Парлага, що зберігається у фондовій збірці музею.

Сподіваємось, що матеріали збірника допоможуть у справі збереження відродження та подальшого розвитку культурної спадщини українського народу.

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *