Набір листівок «Традиційний одяг та вишивка Закарпаття»

Традиційний одяг та вишивка Закарпаття : науково-популярне видання ; [упоряд. : Тетяна Сологуб-Коцан]. – Ужгород : Видавництво Олександри Гаркуші, 2015

Набір сувенірних листівок «Традиційний одяг та вишивка Закарпаття» (кожен набір містить 16 листівок) – одне із останніх видань музею. Дане видання побачило світ у межах проекту «ProMuseum: Розвиток ресурсної бази та модернізація музейної галузі» ГО «Український центр розвитку музейної справи» за фінансової підтримки МФ «Відродження» та МБФ «Україна 3000».

Ідея видання – це створення музейного сувенірного продукту, що буде цікавим як для туристів, так і для майстрів, поціновувачів народних традицій та колекціонерів. Родзинкою  листівок є те, що з одного боку вона містить фотозображення хлопця та дівчини в народному вбранні та короткий опис орнаментальних мотивів вишивки, що притаманні тому чи іншому району Закарпаття, а на звороті – кольорову схему автентичної закарпатської вишивки. Комплекти листівок можуть слугувати гарним сувеніром на згадку про музей та своєрідним посібником з вишивки,  спонукатимуть населення вишивати автентичні закарпатські візерунки, які є складовою загальноукраїнської вишивальницької культури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *